Par VIASMS.lv

VIASMS.lv elastīgais aizdevums ir patēriņa kredītu izsniedzējs privātpersonām, kas darbojas Latvijā kopš 2009. gada. Aizdevumi ir paredzēti neparedzētu pirkumu iegādei vai finansiālu problēmu risināšanai.

Izmantojot mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus, VIASMS.lv nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un augstu klientu apkalpošanas kultūru. Uzņēmumam īsā laikā ir izdevies ieņemt stabilas pozīcijas nebanku kreditēšanas segmentā Latvijā un iegūt uzticību plašā klientu lokā.

Galvenais VIASMS.lv izvirzītais mērķis ir nodrošināt vienkāršu, klientu ērtībām un vajadzībām atbilstošu finanšu pakalpojumu sniegšanu. Mēs rūpējamies, lai aizdevumu izsniegšana notiktu maksimāli ātri un bez liekām formalitātēm. Par savu pienākumu uzskatām katra klienta vajadzību izpratni un pozitīvu, atklātu sadarbību.

SIA VIA SMS ir reģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 2009. gada 20. novembrī ar vienoto reģistrācijas Nr. 40103259867, adrese Rīga, Roberta Hirša iela 1, LV-1045. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs 2016. gada 1. novembrī izsniedzis speciālo atļauju (Licenci) Nr. NK-2016-040 patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā.

VIASMS.lv vērtības

Mūsu klientu uzticēšanās – tā ir VIASMS.lv vērtība. Mums ir prieks, ka klienti novērtē tiem sniegtās iespējas un vajadzības gadījumā izmanto mūsu pakalpojumus atkārtoti. Īstenot iecerētās vēlmes kopā ir vieglāk, tāpēc esam lepni, ka mūsu pakalpojumi ir labs risinājums klientu ikdienai.

Ērtība

Izmantojam tikai nepieciešamāko informāciju un strādājam bez liekām formalitātēm, ļaujot klientam saņemt aizdevumu tiešsaistē.

Uzticamība

Novērtējam vēršanos pie mums brīdī, kad klientam to vajag visvairāk, jo ticam, ka īstenot ieceres kopā ir vieglāk. Rūpēs par regulārajiem klientiem, sniedzam papildu atbalstu.

Ātrums

Strādājam ar mūsdienīgām tehnoloģijām un pilnveidojamies, lai aizdevuma izsniegšana notiktu maksimāli ātri.

Aizņēmējs var iesniegt pieteikumu kredītam tiešsaistē, reģistrējoties www.viasms.lv un pārskaitot 0.01 EUR, lai verificētu savu bankas kontu. VIASMS.lv piedāvā aizdevumu līdz 5000 EUR ar elastīgiem atmaksas nosacījumiem – aizņēmējs var atmaksāt visu summu uzreiz vai veikt ikmēneša maksājumus līdz pilnīgai aizdevuma atmaksai. Procenti par kredīta lietošanu veido 0.12% dienā. Piedāvājam aizņemties arī papildu summu pat tad, ja esošais aizdevums vēl nav atmaksāts. Minimālā papildu aizdevuma summa klientiem, kuri reģistrējušies VIASMS.lv pēc 01.07.2019., ir 100 EUR. Aizņēmējs nevar būt jaunāks par 20 un vecāks par 70 gadiem. Pozitīva atbilde par aizdevuma piešķiršanu būs atkarīga no kredītu komisijas lēmuma, kas izvērtēs aizņēmēja kredītvēsturi, ikmēneša ieņēmumus un citus faktorus.