Rudens ir visskaistākais gadalaiks!

10724986_557252931087926_1391822478_nVisiem ir dažādi asociācijas ar rudeni, piemēram, slapjdraņķis vai lietus. Protams, rudens ir ļoti nepatīkams cilvēkiem, kuriem patīk jūra, pludmales utt. Bet tā ir nav problēma tiem, kuriem patīk dabas skaistums! Bet kāpēc rudeni sauc par “zelta gadalaiku”? Jā, rudens ir zelts, tāpēc ka daba mainās, pārveidojas, iegūstot dažādas krāsas! Šīs krāsas ir vienmēr spilgtas un krāsainas. Rudens arī ražas laiks, cilvēki sāk gatavoties ziemai.

Rudens ir laiks, kad tu vari izmantot pēdējās siltās dienas šogad! Vasaras laiks jau ir pagājis, bet ziema būs barga.

Atradi savu rudeni savā pilsētā. Tavs sirds palīdzēs Tev izvēlēties pareizu ceļu! Fotografē savu rudeni, parādi savus momentus citiem cilvēkiem, lai viņi redzētu Tavu “personālu” rudeni! Atceries savu rudeni tādu, kāda tā ir. Rudens ir ļoti neilgs laiks, kad viss ir zelts un lielisks, bet fotogrāfijas un skaistas bildes būs ar Tevi visu mūzu. Tā ir lieliska iespēja visbeidzot iznākt no mājās un pastaigāties pa parkiem un mežiem!

Tu arī vari aplūkot citas skaistas bildes ar rudens garastāvoklī šeit – //www.boredpanda.com/autumn-photography-2014/

Tu gribi pavadīt laiku kaut kur uz dabu ar savu ģimeni un draugiem? Tad paņem līdzi savu kameru vai fotoaparātu, tāpēc ka rudens ir Tavs laiks! Nepalaid garām savu laiku!

10731728_1563072427247106_860472329_n

Rudens nāk.

“Zelta rudens ienācis ir klusi
Krāšņo kļavu lapu čabatās,
Zīles ozols kuro stundu skaita mulsi
Savu zaru nebeidzamās kabatās.”

 

 

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *