Pareizā izvēle – ātrie kredīti bez ķīlas!

Kredīti bez ķīlas un galvojuma pāris minūšu laikā Pienākusi pēdējā svarīga rēķina apmaksas diena, bet nauda jau beigusies vai vēl nemaz kontā nav ieskaitīta? Šī un līdzīgas situācijas ir pazīstamas daudziem strādājošiem cilvēkiem, kam jāveic regulāri obligātie maksājumi. Risinājumi var būt dažādi – aizņēmums no ģimenes, draugiem, bankas vai pat lombarda. Ja visas opcijas jau esi izmantojis un vairs nav, kam prasīt finansiālu palīdzību, tad tomēr pastāv vēl kāds risinājums īslaicīgām naudas problēmām – kredīts bez ķīlas. Jā, tieši tā – naudu iespējams iegūt, nesniedzot neko pretī. Aizdevums bez ķīlas jeb nauda 15 minūtēs Vispirms jānoskaidro, kas tad īsti ir kredīts internetā. Mūsdienu digitālā laikmeta pluss ir tas, ka ļoti daudz kas notiek virtuālā vidē, tādā veidā ietaupot laiku. Mēs internetā varam nopirkt apģērbu, kosmētiku, pārtikas produktus, sadzīves preces un vēl daudz ko citu. Bet tas vēl nav viss – internetā dažu minūšu laikā varam arī aizņemties naudu, kas nepieciešama svarīgu pirkumu vai rēķinu apmaksai. To tad arī sauc par ātro kredītu, kas visbiežāk tiek dēvēts kā kredīts bez ķīlas, un kam tiek noteikta komisijas maksa. Lai tiktu saņemts naudas kredīts bez ķīlas pie mums, uzticama nebanku kredītdevēja ViaSMS, Tev jābūt:

  • Latvijas Republikas pilsonim vai nepilsonim ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju;
  • regulāriem un pastāvīgiem ienākumiem;
  • algai, stipendijai vai pabalstam, kas lielāks par aizdevuma summu;
  • pārliecībai atmaksāt aizdevumu līgumā norādītajā laikā;
  • personīgam bankas kontam, e-pastam un telefona numuram.

Aizdevums bez ķīlas pieejams arī pie mums. Esam sevi pierādījuši kā vienu no pieredzes bagātākajiem kredītdevējiem, kas piedāvā izdevīgus aizdevuma nosacījumus dažādiem kredītiem. Vairāk par tiem vari uzzināt šeit – https://www.viasms.lv/lv/ka-tas-strada. Aizdevumi bez ķīlas un galvojuma Aizdevumi bez ķīlas jeb kredīti bez ķīlas ir viens no pieprasītākajiem aizdevumu veidiem interneta vidē. Mazāk populāri ir aizdevumi pret ķīlu, bet tas jau ir pavisam cits pakalpojums. Kredīts bez ķīlas tiek izsniegts pret noteiktu komisijas maksu, atmaksas periodu un procentu likmi. Lielākais pluss šim aizdevuma veidam ir tas, ka nav nepieciešami ne dokumenti, ne galvotājs, ne jau iepriekšminētā ķīla. SMS kredīts Ātrie kredīti bez ķīlas ir aizdevumi, ko veido ne tikai kredīta pamatsumma, bet arī papildus izmaksas, ar kurām aizņēmējam ir jārēķinās. SMS kredīts – ātrs un ērts naudas kredīts bez ķīlas, kas pieejams ikvienam klientam ar pastāvīgiem ieņēmumiem un mobilo telefonu, ja kredīts bez ķīlas tiek ņemts atkārtoti. Ja atbildīsi augstāk minētajai kritēriju kopai, tad Tev ir iespējas pretendēt uz ViaSMS pakalpojumu “kredīts bez ķīlas” (meklētājā to var atrast arī kā “aizdevumi bez ķīlas”). ViaSMS iestājas par godīgu naudas “aizdevumi bez ķīlas” izsniegšanu. Vairāk informācijas par mums vari uzzināt šeit – https://www.viasms.lv/lv/par-mums. Ko vēl ņemt vērā pirms aizņemšanās? Aizņemšanās ir atbildība, tādēļ pirms šādu saistību uzņemšanās ir jāņem vērā šie faktori:

  1. Tev ir jāsaprot, ka aizdevums bez ķīlas ir piemērots tikai ārkārtas situācijām, nevis ikdienas tēriņiem. Tādēļ mēs, ViaSMS, vienmēr uzsveram rūpīgi izvērtēt kredīta nepieciešamību.
  2. Tev noteikti ir jāizvēlas atbilstoša naudas summa, kas nepieciešama, jo, ņemot vairāk naudas, var rasties sarežģījumi ar naudas atmaksāšanu līgumā noteiktajā termiņā.

Ņemot liela apjoma kredītu bez ķīlas, ir svarīgi saprast, uz kādu laika posmu aizņēmumu vislabāk ņemt, lai spētu to laikā un bez parādiem atmaksāt. Turklāt, ne vienmēr kredīts bez ķīlas līdz 700 eiro būs labākais risinājums, jo tam tiks piemērota augsta gada procentu likme. Kas ir gada procentu likme? Gada procentu likme (GPL) ir viens no svarīgākajiem aspektiem, kuram noteikti jāpievērš pastiprināta uzmanība, izvēloties pakalpojumu “aizdevums bez ķīlas”. Aprēķinot GPL izmaksas, vērā tiek ņemti vairāki nosacījumi:

  1. summas apjoms, ko maksā kredīta ņēmējs. Tātad GPL ietekmē Tevis izvēlētais kredits bez kilas;
  2. tiek ņemts vērā sākuma datums, kad tiek aprēķināta procentu likme. Sākuma datums ir diena, kurā naudas kredīts bez ķīlas tiks ieskaitīts Tavā kontā. Jāatceras, ka GPL aprēķini izteikti gados vai gada daļās, kuros gads tiek pieņemts kā 365 dienas;
  3. aprēķini tiek precizēti līdz vienai decimāldaļai aiz komata. Ja aizdevējs savas saistības nepilda vai arī to izpilde neatbilst normai, tad, aprēķinot GPLi, netiek ņemti vērā maksājumi, kurus veic kredīta ņēmējs.

Jāpiebilst, ka piemērot GPL ātrajam aizdevumam nav īsti pareizi, jo aizdevums bez ķīlas ļoti reti tiek izmantots vesela gada garumā. Vidējā standarta maksa par 100 eiro lielu ātro kredītu ir 3,60 eiro. Tas nozīmē, ka atkārtota ātrā kredīta kopējā atmaksājamā summa pēc viena mēneša būs 103,60 eiro. Visai saprātīga samaksa, ņemot vērā, ka naudas kredīts bez ķīlas tiek aizdots uz trīsdesmit dienām bez dokumentiem un galvojuma. Svarīgākais ir novērtēt kopējās aizdevuma izmaksas un savu spēju atdot aizdevumu. Aizņemies atbildīgi un atmaksā laikā! Tieši tāpat kā līgumā tiek minētas Tavas – kredīta ņēmēja – tiesības, tāpat arī tādu pašu attieksmi (laicīgu saistību izpildi) mēs sagaidām no Tevis. ViaSMS pieredzējušie kredītspeciālisti uzsver, ka apdomīgs aizņēmējs meklēs tieši savai situācijai atbilstošāko risinājumu, tādēļ kārtīgi izsver visus ieguvumus un iespējamos zaudējumus pirms izlem par labu pakalpojumam “krediti interneta bez kilas”. ViaSMS piedāvātie kredīti bez ķīlas ir droši, ērti un konfidenciāli – vari būt pārliecināts, ka neviens neuzzinās par Tavām kredītsaistībām. Aizdevumi bez ķīlas ir salīdzinoši ātri pieejami neatkarīgi no Tavas atrašanās vietas – tiec pie naudas, braucot autobusā vai sēžot mājās! Aizņemies naudu, izvērtējot savu maksātspēju!