Kur meklēt Ziemassvētku dāvanas internetā?

Kur izvelēties un atrast Ziemassvētku dāvanas saviem mīļajiem? Ātri, nestāvot garajās lielveikalu rindās? Pateicoties internetam, tagad arī paši aizņemtākie var paspēt iegādāties saviem mīļākajiem pašas foršākās dāvanas. Ir daži  interneta veikali un dāvanu servisa portāli, kas, iespējams, spēs Jums palīdzēt.

 

Fromme

Fromme piedāvā dāvanas ar nozīmi, tagad veikals piedāvā 87 idejas Ziemassvētkos, piemēram, braucienu ar sniega motociklu, romantiskas vakariņas restorānā, ekskursijas un SPA atpūtu.

//www.fromme.lv/

Hansapost

Hansapost piedāvā dažādus variantus Ziemassvētku dāvanām – elektroniku, preces mājai, kosmētiku, rotaļlietas u.c. Patiks tiem, kas vēlas izpausties un atrast labākās dāvanas paši. Preču un cenu dažādība. Piegāde – 2 nedēļu laikā.

//www.hansapost.lv/

DāvanuServiss

Interneta veikals piedāvā unikālas dāvanas visiem pa kategorijām – bērniem, vīrietim, sievietei, kā arī vecākiem, pārim un ģimenei. Vieglāk atrast dāvanu vēl nav iespējams – katram vecumam un interesēm. Dāvanu Serviss piedāvā plašu dāvanu klāstu, kā arī iespēju uzdāvināt vienkāršu dāvanu karti un katram izvēlēties sev kārotāko pašam.

//www.davanuserviss.lv/

Esat gatavs Ziemassvētku iepirkšanās drudzim? Novēlam atrast siltāko svētku dāvanu saviem mīļajiem.

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *