Ko darīt martā? Pasākumu TOP 9, kas noteikti jāapmeklē!

eeb704ef4ecba19615d028f93bb48f15

Aiz kalniem vairs nav marta mēnesis. Vēl viens mēnesis tuvāk pavasarim, saulainam laikam un siltam vējam. Bet tikmēr, kamēr vēl gaidām iespēju pastaigāties saulainā laikā, der apskatīt mūsu TOP 9 pasākumu plānu martam. Par gaumēm nestrīdas, tādēļ tas, kas mūsuprāt būs numur viens pasākums, citu topā tas var neiekļūt pat divdesmitniekā, tādēļ pasākumus nevērtēsim, bet tikai dosim mājienu, ko labāk apmeklēt.

Tiem, kuri priekšroku dod pašmāju māksliniekiem un kultūrai, noteikti jāapmeklē tādi pasākumi kā:

  • Izstaigā „Stūra māju”;
  • Guntars Račs un Draugi – jubilejas koncerts “Tikai Tā!”;

Sākot jau ar 1. Martu Rīgā atkal durvis vērs Stūra māja, kas glabā un slēpj noslēpumus par čeku un liecībām par to laiku. Savukārt, 27. Martā Guntars Račs aicina uz jubilejas koncertu, kas tiek uzskatīts par vienu no gada grandiozākajiem pašmāju popmūzikas koncertiem.

41bbce8487e30ae7167d05cea3ba2430

Tiem, kas alkst uz skatuves ieraudzīt pasaules mūzikas slavenības, jāielūkojas kalendārā un jārezervē laiks, lai ierastos tādu slavenību koncertos un šovos kā:

  • Katy Perry;
  • Lord of the Dance;
  • Braiens Adamss “Reckless 30th Anniversary Tour” ;
  • Vanessa Mae.

No šīs slavenību parādes, pirmā Rīgā ieradīsies Keitija Perija ar vērienīgu koncertu un acīm tīkamu un bagātu šovu. Savukārt 21. Martā ar jauno Lord of the Dace iestudējumu ieradīsies Maikls Fletlijs. Tā būs iespēja visiem skatītājiem novērtēt vienu no labākajiem deju uzvedumiem pasaulē. Rokmūziķis Braiens Adamss savus fanus iepriecinās 25. Martā, savukārt ar neticamām vijoles skaņām Vanessa Mae visus iepriecinās jau 29. Martā.

Ja priekšroku dod sporta vai deju pasākumiem, tad šie pasākumi būs domāti tieši Tev:

  • Starptautiskais cīņu turnīrs The War Riga;
  • Dejo sporta deju zvaigznes;
  • Fight Arena. Profesionālas cīņas MMA un Kick-boksā.

Starptautiskais cīņu turnīrs sāksies jau 6. Martā Rīgas Sporta manēžā, bet Fight Arena norisināsies Arēna Rīga 28. Martā. Savukārt, par labākā Latvijas sporta deju pāra titulu cīņa notiks 21. Martā Daugavas sporta namā.

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *