Kā izvēlēties labāko baseina abonementu?

baseins, abonements

Lai relaksētos pēc nogurdinošas darba dienas, iesaku apmeklēt baseinu. Lai atrastu sev piemērotāko, esmu izveidojusi ieteikumus, kas atvieglos baseina izvēli.

Peldēšana ļoti labvēlīgi attīsta izturību un veicina locītavu kustīgumu, tā uzlabo asinsriti elpceļu darbību, kā arī lieliski palīdz atslābināties pēc smagas darba dienas. Ir neskaitāmi daudz iemeslu, kādēļ tev vajadzētu doties uz baseinu, tomēr vēlos pastāstīt, kā tev izvēlēties labāko baseina abonementu. Tātad:

Kolektīvās iepirkšanās portāli

Meklējot ideālo baseinu, kur atpūtināt savus nogurušos muskuļus, noteikti ieskaties kolektīvās iepirkšanās portālos, piemēram zizu.lv, perkamkopa.lv. Tajos visai bieži parādās kādi interesanti piedāvājumi ne tikai peldbaseinam, bet arī citām aktivitātēm. Tāpēc meklējot baseinu, ieskaties dažādu sporta klubu piedāvājumā, nereti peldbaseins tiek piedāvāts kā bonuss kādai citai aktivitātei. Tomēr, lūko, lai baseins atrodas netālu no mājām un ir pa ceļam no darba.

Tuvāk mājām

Ja kolektīvās iepirkšanās portālos neatrodi meklēto, skaties kādi sporta klubi atrodas tev tuvumā 1188.lv. Šādā veidā tu varēsi ātri atrast sev ērtā vietā pieejamu baseinu. Kad esi atradis vai atlasījis vairākus variantus, apskaties internetā atsauksmes, kuras ļaus tev pašam izvērtēt, kurš no variantiem būs vislabākais.

Baseins+bonuss

Varbūt kāds no tev tuvumā esošajiem baseiniem piedāvā iespēju par vienu cenu apmeklēt gan baseinu, gan arī saunu vai kādu treniņu? Ja tā, tad saņem savus spēkus un piekrīti, jo pēc garas darba dienas tā būs ideāla atslodze, kas ļaus tev atslābināties no visa, kā arī uzturēt sevi lieliskā fiziskā formā.

Izvēloties pirmo reizi baseinu vai jebkādu citu lietu, iesaku sameklēt atsauksmes par konkrēto iestādi. Tas pasargās no vilšanās un ļaus izvēlēties labāko variantu. Paturi prātā, ka katra pieredze ir individuāla, tāpēc, ja laiks atļauj, droši apstaigā visus sev interesējošos baseinus, pirms izdari gala izvēli.

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *