Atvaļinājumā velti naudu savam priekam!

775_4359960Ikdienas steigā cilvēki kļūst pārlieku apzinīgi un nereti par sevi aizmirst pavisam. Ja esi viens no tiem, kurš maku atver tikai saņemot neizbēgami apmaksājamos rēķinus, es aicinu – atvaļinājums ir īstais laiks, kad veltīt naudu arī vienkārši savam priekam.

Padzīvo pie ūdeņiem

Lai arī Latvijā ne vienmēr ir karstas vasaras, tomēr mums ir sava skaistā jūras piekraste. Sarīko savai ģimenei atpūtu kādā piejūras kempingā vai viesu mājā, vai arī dodieties skaistā, vairākas dienas ilgā pārgājienā gar jūru. Jūs ieraudzīsiet milzum daudz skaista un gūsiet jaunu enerģiju, kura noderēs garajā ziemas darba cēlienā.

Nevar aizmirst arī mūsu skaisto zilo ezeru zemi Latgali, kurā kopā ar gleznaino ezeru iepazīšanu var apvienot arī senu dievnamu apskati. Šajā novadā viens no skaistākajiem galamērķiem ir Rāznas nacionālais parks, kura centrālais objekts ir Rāznas ezers, kuru dēvē arī par Latgales jūru. Uzzināt vairāk par šo gleznaino apvidu vari šeit.

Atjauno garderobi un iepriecini sevi ar vizuālām pārmaiņām

Atvaļinājums ir īstais brīdis, kad atlicināt laiku un naudu, lai atjaunotu savu garderobi. Ikdienas steigā tam tik bieži neatliek laika! Izplāno visu, kas tev ir nepieciešams un dodies divu dienu ilgos iepirkumos – tu jutīsies priecīgs par jauno veidolu un tas sniegs gandarījumu par pirkumu. Tāpat apdomājies, varbūt ir laiks jaunam matu griezumam vai grimma meistarklases apmeklēšanai?

Atceries par saviem hobijiem

Tieši šāda, salīdzinoši lietaina vasara ir labs laiks, kad nodoties hobijiem. Nopērc visu savam hobijam vajadzīgo, piemēram, audumus un batikošanas krāsas, veidošanas masu un instrumentus vai citus rokdarbu materiālus.

Ja tavs hobijs ir aktīvais sports, velti naudu tiem! Ir tavs atvaļinājums, tādēļ noteikti dodies un atkal izbaudi vindsērfingu, ūdens motocikla vai kvadracikla braucienus, kādu skaistu lidojumu vai lēcienu ar gumiju tepat, Siguldā.

Noslēdzot šo rakstu es vēlreiz tevi mudinu – mīli un lutini sevi, jo tikai tā varam justies enerģiski un laimīgi. Lai tev skaista šī vasara un atvaļinājumi! Atceries, ka vajadzības gadījumā naudu vari saņemt arī Viasms.lv. Laba atpūta ir pamats veiksmīgam darbam arī turpmāk!

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *