Atvaļinājumā velti laiku arī iepirkumiem

Atvaļinājums ir lielisks laiks, lai izklaidētos, atpūstos un labi pavadītu brīvo laiku. Mūsu ieteikums – atvaļinājumā velti laiku arī iepirkumiem, jo to varēsi izdarīt bez steigas un iepriecināt sevi ar jaunajām lietām! Lai iepirkšanās procesu padarītu vēl vieglāku un patīkamāku, seko zemāk minētajiem ieteikumiem.

Izveido sarakstu

Lai neapmaldītos veikalu piedāvājumu klāstā, vispirms izveido iepirkumu sarakstu – ko tev patiesi vajag un ko vēlies papildus nopirkt. Novērtē to prioritātes un atzīmē, kuras preces tev vajadzīgas vairāk un kuras mazāk. Kā arī, pārdomā un atzīmē, kādos veikalos varētu iegādāties noteiktās preces.

Izplāno budžetu

Pirms nododies iepirkšanās priekam, saplāno arī savu budžetu! Vispirms apsver un izspried, cik lielu summu kopumā vari tērēt pirkumiem. Apdomā, kādas preces par tev pieejamo budžetu pirksi – mazāku preču skaitu ar augstāku kvalitāti un arī augstāku cenu vai vēlies nopirkt daudz jaunu lietu ar mazliet zemāku kvalitāti un zemāku cenu.

Ļaujies iepirkumu priekam!

Kad viss iepriekš minētais apsvērts un izvērtēts, tad beidzot pilnībā vari ļauties iepirkumu priekam! Esi savos tēriņos apdomīgs, taču izvēlies arī lietas, kas vienkārši iepatikušās, jo nereti tās lietojam visilgāk un ar īpašu prieku.

Ja pašlaik vēlies iegādāties kādu noteiktu preci, taču finansiāli to nevari atļauties, izmanto Viasms.lv ātrā kredīta iespējas ar izdevīgiem kredīta atmaksas procentiem!

Šeit – video joks par iepirkšanos lielveikalā 🙂 Lai jautri iepirkumi!

 
Autors:
Par mani: Jana Kalniņa - budžeta plānošanas un privāto finanšu eksperte. Jana ieguvusi bakalaura grādu biznesa vadībā un kopš 2009.gada raksta par privātajām finansēm, budžeta plānošanu, ieguldījumu un kreditēšanas iespējām Latvijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *